o nás

Firma REK plus zastává po více jak 20 letech své existence jedno z předních míst v oblasti zpracování reklamy v našem regionu. Rozvíjíme a reflektujeme trendy vývoje v reklamě. A nejen to! Rozšiřujeme a zkvalitňujeme své služby.

 

Firmám nabízíme plný servis v oblasti reklamy a propagace. Zpracujeme pro vás logo a kompletní vizuální styl, doporučíme jeho aplikaci, zhotovíme jakékoliv tiskoviny, reklamní předměty, štítky, polepíme auta, prodejny, světelné reklamy, POS/PRO, veletržní expozice, jednoduše vše, co firma potřebuje pro svoji propagaci, a to v libovolném objemu v krátkých dodacích termínech.

 

 

Naše služby však nejsou jen pro firmy, ale i pro vaši osobní kreativitu. Mimo standardních služeb, jako je barevný digitální tisk, velkoformátový tisk, výroba razítek, potisk textilu, triček, výroba kalendářů, pozvánek, přání, pohledů, atd., nabízíme také potisk interiérových tapet, reprodukce obrazů na plátně, podlahovou a okenní grafiku.

 

umíme

Adobe 95
CorelDraw 80
Print 85
Outdoor 70

 

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv nápadem, či vizí, určitě Vám pomůžeme!

 

Co vše děláme

grafické studio

Základem reklamní agentury je grafické studio, které zpracovává grafické návrhy na profesionální úrovni a zajišťuje realizaci téměř jakékoliv formy prezentace. Tvoříme veškeré tiskoviny, od vizitky, přes knihy až k velkoformátovým tiskům. Nabízíme reklamní fullservis, komplexní prezentaci firmy, od tvorby loga, jednotného vizuálního stylu, až k inzercím a veškerým aplikacím.

reklamní dílna

Samozřejmostí v nabídce naší agentury jsou dokončovací a aplikační práce v naší dílně i u zákazníka. Vyrábíme zde cedule z tištěné i řezané grafiky, samolepky, poutače atp. Důležitou součástí jsou polepy dopravních prostředků ať se jedná o jednoduché řezané písmo, až po celopolepy speciální potištěnou folií. Součástí je také řezací plotter s optickým pozičním systémem, pro řezanou grafiku z barevných folií. V neposlední řadě zajišťujeme i šablonovou malbu na fasády. Doplňující, ale nikoliv nevýznamnou, službou je výroba samobarvicích razítek a raznic systému Colop a jejich příslušenství.

tisk

Zajišťujeme všechny myslitelné formy tisku. Přímo v naší firmě máme digitální produkční tiskový stroj Konica-Minolta s barevnou kalibrací, na kterém tiskneme produkci vizitek, letáčků, a dalších tiskovin. Dále spolupracujeme s řadou špičkových ofsetových tiskáren, kde na základě dlouhodobé spolupráce můžeme zaručit perfektní výsledky a příznivou cenu. Můžete si tedy u nás objednat i zpracování letáků, katalogů, plakátů, desek, bloků, atd. včetně výroby. 

dárkové předměty

Neodmyslitelnou součástí propagace jsou dárkové předměty. Naše zkušenosti a široký výběr z katalogů, vzorků, je vám k dispozici. Na vybrané předměty zpracujeme cenovou nabídku, vizualizaci s domluvenou grafikou a dodáme ve smluveném termínu.

velkoformátový tisk

Na naší velkoformátové tiskárně tiskneme vše od cedule, přes bannery až k obrazům a plakátům a to do šíře 160 cm. Škála materiálů kterou je tato tiskárna schopna potisknout je obdivuhodná. Základem jsou samolepky různých druhů pro různá použití, dále pak bannery, papíry, plátna, textilie atd. Tisky můžeme dále laminovat, přesně tvarově ořezávat, u bannerů narážet očka a ovařovat kraje. Tisk je také vhodný do moderních expozičních systémů typu rollup, popup, atd., které dováváme.

veletržní expozice

Významnou součástí naší činnosti je realizace veletržních expozic, se kterou máme mnohaleté zkušenosti. Zajišťujeme expozice na nejvýznamnějších veletrzích, jako jsou MSV, Pyros, Amper, atd., a to jak v Čechách, tak v zahraničí. Používáme systém octanorm, který umožňuje výstavbu jak jednodušších, tak i složitých výstavních ploch. Je možná i realizace atypických expozic. Podobu stánku navrhujeme v 3D, což zaručuje maximální představu o připravované expozici. Stánek jsme schopni vybavit kuchyňskými elektrospotřebiči, nádobím, dekoracemi, atp. Samozřejmostí pak jsou firemní polepy a další navazující služby.

CNC řezání a frézování

Na našem novém deskovém plotru s řezací a frézovací hlavou vám můžeme nabídnou přesné řezání širokého sortimentu materiálů jako: papír, karton, plastkarton, PUR pěny, MDF, dibond, překližka, atp. Velká obrobná plocha (168 x 320 cm) v kombinaci s širokou škálou použitelných nástrojů poskytuje téměř neomezené možnosti. Samozřejmostí je ořez dle registračních značek a tedy přesné spasování tisku a řezu.

fotoateliér

Tři záblesková světla různého výkonu s bohatým příslušenstvím umožňují nasvícení přesně dle potřeby a cíle. Fotíme převážně produktovou fotografii, ale problémem není fotit i u zákazníka výrobu, nebo jakékoliv jiné reference či akce. Součástí jsou také postprodukční práce, kde fotografie barevně doladíme, doretušujeme, dle potřeby ořízneme či provedeme montáž s jinými objekty. Běžnou praxí je i čerpání fotografií ze špičkových fotobank.

sítotisk

Osvědčenou výrobní technologií, kterou můžeme nabídnout, je sítotisk využívaný převážně k vícebarevnému potisku textilu, kde zaručuje dlouhou životnost tisku a jeho stálost. Nabízíme také výběr z široké škály námi ověřených materiálů a reklamního textilu vhodného k potisku. Dalšími produkty jsou technické samolepky, kalendáře, novoročenky, atd.

další...

Připravujeme rozšíření našich služeb...